Швейцария спасла дочь Медведчука для «русского мира»

Медведчук должен радоваться

Дочь Виктора Медведчука не пустили в Швейцарию. Санкции. Подняли шум. Вы не понимаете… Далее читайте на украинском.

Вони чому своїх дітей відправляють вчитись у Швейцарії і Лондони, Каліфорнії і Сорбони, хоч торочать про зовнішнє управління і «загніваючий захід»» />Вони навіть вимушені для прикриття класти гроші в західні банки, купувати маєтки на лазурному узбережжі, хоч рідна Кирилівка завжди миліша.

Це все заради справи. Справи їхнього життя. Справи нашого життя, бо вони кладуть життя своє і своїх дітей для порятунку нас з вами від клятого Заходу. Вони своїм прикладом показують, як це небезпечно. Вони як герої куштують отруєну страву тільки заради того, щоб ми вижили. І щоб виробити імунітет. Щоб розуміти, як боротися проти хтивого ворога.

Дитина врятована

Тому це не горе для Медведчука. Навпаки. У глибині душі він навіть щасливий, що санкції не дали його дочці поїхати на завдання. Дозволили залишитися у лоні православ’я, де можна кожного вечора набиратися сил, цілуючи святі мощі.

Але це провал. Провал операціі по порятунку «руського міру». І якщо одного дня ви прокинитесь поряд з дружиною, але зрозумієте, що ви гей, або що вам сильно кортить змінити стать, або зрозумієте, що Путін не є святим і не відправлений на Землю для порятунку людства – то знайте, це тому, що Захід не зупинили, це тому, що в один день захід зрозумів, як йому протистоять і залишив дочку Медведчука вдома.

Як змінилося життя кума Путіна під санкціями – дивіться відео