Субсидії по-новому: хто і які виплати буде отримувати з 1 жовтня

З завтрашнього дня року українці отримуватимуть нові платіжки за комуналку

«Платіжки» за комунальні послуги люди отримуватимуть без урахування знижки, натомість держава відшкодовуватиме їм субсидію «живими грошима». Якщо після оплати рахунків у людини ще залишаються кошти (зекономили електроенергію чи воду), то вона їх може витратити на власний розсуд.

Ініціатива діє на базі постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі».

Виплата розрахованої суми пільги здійснюється у грошовій безготівковій формі на рахунок користувача в АТ «Ощадбанк» або у грошовій готівковій формі за заявою пільговика.

Безготівкова форма здійснюватиметься шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ «Ощадбанк» на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ «Ощадбанк» договору. У той час як готівкова форма здійснюватиметься за заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня. До неї додаються виплатні реквізити (установи банку) або зазначається номер поштового відділення, виплата пільги здійснюється з початку опалювального сезону.

Щоб перевірити себе у реєстрі пільговиків, потрібно звернутися до управління праці та соціального захисту районних адміністрацій. При собі необхідно мати оригінали таких документів:

паспорт пільговика та членів сім’ї пільговика (на яких розповсюджуються пільги з оплати житлово-комунальних послуг) включаючи дітей, яким виповнилось 14 років;

свідоцтва про народження дітей (віком до 14 років);

реєстраційний номер платника податків пільговика та членів сім’ї пільговика;

посвідчення, що дає право на пільги;

квитанції з оплати житлово-комунальних послуг за останній місяць по всім послугам;інформація про мобільний телефон пільговика.

Читайте нас в Facebook  і Тwitter , також підписуйтесь на канал в Telegram , щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий