ТАКЕ ВПЕРШЕ! Українці мають знати: 10 тисяч доларів в руки?! Грант для всіх – УВАГА!

Українці можуть отримати грант у розмірі до 10 тисяч доларів США. Прийом заявок від тих, хто претендує на виплату, триватиме до 20 листопада.

Про це повідомили в Мінреінтеграції та розповіли, як саме це зробити.

Зазначається, що в Україні оголошено грантовий конкурс проєктів для покращення інтеграції ВПО у громадах.

Конкурс реалізовує Міжнародна організація IREX в Україні. Підкреслюється, що конкурс – це можливість для громадських організацій, які працюють над проблемами внутрішніх переселенців.

Зокрема над посиленням соціальної згуртованості ВПО й інших мешканців громади.

«За результатами конкурсу відібрані учасники зможуть отримати грант у розмірі до 10 тисяч доларів США», — розповіли в Міністерстві.

Гроші надаються для втілення проєкту у строк від 4 до 8 місяців. Прийом заявок триватиме до 20 листопада.

«Зверніть увагу! Проєкти мають бути спрямовані на авдиторію віком 30+», — наголошують організатори конкурсу проєктів.

Крім того, претендентів на грант у розмірі до 10 тисяч доларів попередили, що їхній проєкт повинен відповідати меті програми. А саме — об’єднання ВПО, мешканців приймаючої громади, представників уряду та ЗМІ задля вирішення конфліктів на місцевому рівні, сприяння інтеграції ВПО та надання підтримки для розробки місцевих та національних планів інтеграції ВПО та стабілізації ситуації в країні.

Нагадаємо, що станом на 1 вересня цього року в Україні було зареєстровано 4 млн 965 тис. внутрішньо переміщених осіб, з яких 300 тис. додалися за останній рік, тобто з 1 вересня 2022-го.