Туристам на замітку! Що можна легально «красти» у готелях?

Переконавшись, що повністю викорінити крадіжку речей з готелів неможливо, їх власники і постояльці прийшли до цілком логічного негласного компромісу.

Фахівці сервісу OneTwoTrip опитали 1419 користувачів і з’ясували, чи забирали вони з готелів засоби гігієни і що їх цікавить найбільше.

Про це пише телеграм-канал Адвокат права.

Виявилося, що 66% мандрівників ніколи не забирають з номерів пляшечки із шампунями, шматочки мила або шапочки для душу. Кожен п’ятий сказав, що відвіз додому косметичний засіб, якщо той дуже сподобався.

Завжди забирають будь-які засоби гігієни 7% опитаних. Кожен двадцятий бере тільки гель для душу, а 2% — лише одноразові капці.

Що можна взяти з собою з готелю?

Переконавшись, що повністю викорінити крадіжку речей з готелів неможливо, їх власники і постояльці прийшли до цілком логічного негласного компромісу. Основний принцип простий: якщо предмет не може бути використаний повторно, його можна брати з собою.

Таким чином, можете сміливо пакувати в чемодан одноразові готельні капці, шапочку для душу, бритва, зубну щітку.. Так само ніхто не стане вас наздоганяти за схоплені з собою (в межах розумного) мило, шампунь чи гель для душу.

Крім того, вважається нормальним, якщо постоялець взяв «на пам’ять» сувенірну і канцелярську продукцію з логотипом готелю: сірники, ручки, блокнот, швейний набір. Користуючись ними, ви будете створювати готелеві додаткову рекламу, за яку, як відомо, потрібно платити чи малі кошти. А так — готелю навіть дешевше.

А ось зникнення таких речей, як рушник, халат, попільничка та інших, які не потрапляють під поняття «одноразовий», вважається звичайним злодійством, що досить суворо карається в деяких країнах. Наприклад, в Японії заарештували молодят, які намагалися винести халати і попільничку, а в Нігерії жінку засудили до трьох місяців в’язниці за крадіжку двох рушників.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий