ЮНЕСКО поповнили список Всесвітньої Спадщини: що цікавого?

Нові культурні об’єкти дивують своєю красою та унікальністю

Під час засідання в Баку Комітет Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО поповнив список культурних об’єктів.

«В ході 43-й сесії Комітету Всесвітньої спадщини, яка проходить в Баку до 10 липня, до нього ввійшли до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО 7 нових культурних об’єктів. Це Могильні кургани Дильмун (Бахрейн), культурний ландшафт Будж Бім (Австралія), руїни стародавнього міста Лянчжоу (Китай), місто Джайпур (Індія), спадщина видобутку вугілля Омбілін в Савалунто (Індонезія), група курганів Модзі-Фуруіті Кофугун (Японія) і мегалітичні глечики в Сиангкхуанг (Лаоська Народно-Демократична Республіка) », — йдеться в повідомленні організації.

До Списку Великого спадщини додали також Пагорби Просекко в Конегліано і вальдобб’ядене (Італія) та Архітектура XX століття Френка Ллойда Райта (Сполучені Штати Америки), повідомляє УНН.

Пагорби Просекко розташовані на сході Італії, включаючи частину виноробного ландшавта. Місцевий ландшавта вражає крутими схилу і набольшими виноградниками ciglioni на маленьких терасах, лісами і невеликими селами. Специфічне вирощування виноградників утворило унікальна мозаїчна ландшафт, де паралельно і перпендикулярно схилах розташувалися виноградні угіддя.

Архітектура в США включає в себе вісім будівель, спроектовані Френком Ллойдом Райтом в першій половині XX століття, в їх числі: «Будинок над водоспадом» (Мілл-Ран, Пенсільванія), Будинок Герберта і Кетрін Джейкобс (Медісон, Вісконсін) і Музей Гуггенхайма ( Нью Йорк). Унікальність їх — в поєднанні стали і бетону, стирання кордонів між зовнішнім і внутрішнім простір, відкрите планування. Кожна з цих інженерних рішень є інноваційною в історичному контексті, і вплинуло на розвиток сучасної архітектури.

Як повідомляв раніше RabinovichTV, українське місто вперше переміг в конкурсі ЮНЕСКО. Ця міжнародна нагорода є визнанням зразкового прогресу, досягнутого містами в просуванні освіти, в тому числі інклюзивної. Відмінність націлене на публічне поширення передового досвіду, який можуть використовувати міста по всьому світу для стійкого розвитку освіти.

 

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий