В НАЗК обговорили роботу системи е-декларування в Україні з делегацією Моніторингового комітету ПАРЄ

Про інституційний розвиток Національного агентства з питань запобігання корупції як превентивного антикорупційного органу, зокрема, в частині забезпечення роботи системи е-декларування йшлося на зустрічі представників Національного агентства із співдоповідачем Комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи з питань дотримання обов’язків та зобов’язань держави-члена Ради Європи (Моніторингового комітету ПАРЄ) Ееріком-Ніілсом Кроссом та заступником керівника Секретаріату цього комітету Басом Кляйном, що відбулася в рамках їх візиту в Україну 18-22 березня.

Метою зустрічі стало обговорення виконання, у сфері компетенції Національного агентства, міжнародних зобов’язань України як держави-члена Ради Європи.

Сторони, зокрема, обговорили питання функціонування системи е-декларування в Україні, проведення повних перевірок декларацій та заходи, що здійснюються Національним агентством для впровадження автоматизованої перевірки декларацій і забезпечення взаємодії реєстрів і баз даних відповідно до ініційованого Національним агентством Плану заходів, затвердженого розпорядженням Уряду від 8 листопада 2017 року № 787.

Нагадаємо, що пріоритетами Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки, серед іншого, є: підвищення спроможності Національного антикорупційного бюро України, Національного агентства з питань запобігання корупції та Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаним від корупційних та інших злочинів; відповідність виборчого законодавства України та практики європейським стандартам.

Зазначений План дій, ухвалений Комітетом Міністрів Ради Європи 21 лютого 2018 року, є стратегічним документом співпраці України з Радою Європи. Заходи у рамках цього Плану дій спрямовані на підтримку конкретних реформ, що мають привести українське законодавство, інститути та практику у відповідність до європейських стандартів у сфері прав людини, верховенства права і демократії.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий