Україна знову стала найбіднішою країною в Європі

Україна залишається самою бідною країною в Європі і займає 144 рядок у списку з 202 країн

За підсумками 2018 року внутрішній національний дохід в перерахунку на душу населення виріс на $ 400 до $ 2,66 тис.

Саме стільки б отримав кожен українець, якби все зароблене всередині держави за рік порівну розділили між громадянами. Такі дані оприлюднив Світовий банк 1 липня 2019 року.

Відзначимо, що збільшення показника дослідники зафіксували вперше з 2013 року — тоді показник вийшов на максимальну з 1990 року відмітку — $ 3,8 тис. Тим часом, продемонстрований в минулому році зростання мало позначився на позиціях держави в глобальному рейтингу.

За цим показником Україна залишається бідною країною в Європі і займає 144 рядок у списку з 202 країн, пише UBR.

Для порівняння, в Білорусі ВНД на душу населення в минулому році склав — $ 5,56 тис., В Польщі — $ 14,2 тис. А в Росії — $ 10,2 тис. При цьому Швейцарія в 2018 році досягла показника $ 83,58 тис.

Позаду України в світовому рейтингу виявилися тільки такі держави як В’єтнам, Гана, Гондурас, Конго, Зібабве, Кенія і т.д.

Втім, справедливості заради слід зазначити, що в своїх підрахунках Світовий банк спирається на кілька завищену щодо даних Держстату інформацію про чисельність населення. Тут впевнені, що в Україні в 2018 році постійно проживали 44,6 млн. Чоловік — на 200 тис. Менше, ніж роком раніше.

Зате наша країна входить в ТОП-10 країн за обсягом отриманих за рік грошових переказів від заробітчан. Його за підсумками 2018 року оцінили в $ 14,4 млрд. — це 10-е місце в глобальному рейтингу. Компанію в ньому нам склали той же В’єтнам, Бангладеш, Нігерія, Пакистан, Китай і Індія.

Як повідомляв RabinovichTV , в 2018 році за даними Міжнародного валютно фонду, Україна також була найбіднішою країною в Європі . У звіті МВФ за показником ВВП на душу населення Молдова нас обійшла, а ми обійшли Папуа — Нову Гвінею. У новому звіті МВФ не тільки збільшений показник ВВП України, але і був переглянутий ВВП та інших країн.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий