Гройсман заробляє рейтинги: згадав про люстрацію

Володимир Гройсман усіма можливими силами продовжує заробляти собі рейтинги, і все для того, щоб потрапити в парламент. Закликає всі гілки влади не допустити припинення люстрації.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман усіма можливими силами продовжує заробляти собі рейтинги, і все для того, щоб потрапити в парламент. На цей раз закликав усі гілки влади не допустити згортання люстраційних процесів. І навіть згадав Майдан і вимоги народу на Революції гідності.

Отже, прем’єр-міністр нагадав про те, що закон про люстрацію був одним з основних вимог Революції гідності, народ вимагав відсторонити від влади спільників Януковича – і за це, зокрема, українці проливали кров на площі по всій країні.

«Перший післяреволюційний уряд розробив та реалізував відповідний закон. Скасувати його – недопустимо. Це паплюження пам’яті Героїв Небесної сотні та всіх українців, які загинули під час війни з Росією, і плювок в очі тим, хто продовжує боронити мир на Сході нашої країни тепер», — про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

У зв’язку з цим, він закликає Верховну Раду розглянути законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань очищення влади». 

«Окремо звертаюсь до українського парламенту: розглянути законопроєкт 2695, який розробляв уряд спільно з експертами, громадськими активістами та народними депутатами ще 4 роки тому щодо удосконалення закону про люстрацію та виконання рекомендацій Венеціанської комісії», — заявив Гройсман .

На його переконання, цей крок унеможливить спроби перегляду та скасування люстраційних процесів. «І чинний парламент спроможний прийняти цей закон», — переконаний глава уряду.

До слова, Конституційний суд у четвер, 4 липня, продовжить розглядати подання щодо конституційності закону про люстрацію.

Закон «Про очищення влади» набув чинності у жовтні 2014 року. Документ, зокрема, передбачає обмеження права для чиновників режиму експрезидента Віктора Януковича обіймати посади в органах державної влади на 10 років.

Того ж року до КСУ надійшло два подання від ВСУ та одне подання від 47 народних депутатів щодо конституційності деяких положень закону про очищення влади. Згодом суд об’єднав три подання в одне провадження.

0 Комментарии Присоединиться к обсуждению →


Добавить комментарий